Hakkımızda - - elektrosan

İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

1970 yıllında " Arslan Bakır Fabrikası - Cemal KÜÇÜKARSLAN " adı altında bir şahıs işletmesi olarak anılan şirketimiz, sadece mutfak eşyaları için gerekli bakır levhaları üretmekteydi. 1977 yılında satın alınan extrüzyon pres ile, elektrolitik lama imalatına geçen firmamız " Elektrosan Elektrobakır Sanayi A.Ş. " ticari ünvanını aldı.

1980'li yılların sonuna doğru, piyasadaki boşluğu doldurabilmek amacı ile bakır boru imalatına başlayan Elektrosan 1998 yılında Elektroliz tesisini de devreye alarak, bakır katot ihtiyacını da kendi sağlamaya başlamıştır.
Yeni Boru Tesisi artan boru talebini karşılamak amacıyla 2012 yılı Mart ayında Samsun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete başlamıştır. Fabrika, dünya kalitesinde üretim yapabilecek olup, tamamen yeni teknolojiyle donatılmıştır.

Kuruluşundan bu yana, Türkiye'deki sektörel gelişime öncülük eden firmamızın ürettiği mamulleri, İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki kendi bünyesine bağlı şubeleriyle, pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.
Her geçen yıl yatırımlarına yenilerini ekleyen Elektrosan A.Ş. Samsun Organize Sanayi Bölgesindeki modern tesislerinde 40 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir.
41.000 metrekare çalışma alanı,30.000 metrekare entegre üretim alanı ile Türkiye ve dünya ekonomisine destek vermeyi sürdürmektedir.

Elektrosan Elektrobakır Sanayi A.Ş. projelerinde ve uygulamalarında, ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve teknik personeli ile müşterilerine güvenilir, sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Takım ruhunu benimsemiş çalışanların aktif katılımları ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, amatör ruhumuzu kaybetmeden, profesyonelce hizmet verip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümü sunmak ana hedeflerimizdendir

Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine
getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız” dır.

 
Ara
İçeriğe dön | Ana menüye dön